meble postarzane?

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Gerarda1984
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 5:24

meble postarzane?

Post autor: Gerarda1984 »

Podobają się wam postarzane meble retro? Udało mi się ostatnio znaleźć ciekawą ofertę jednego z producentów mebli z litego drewna i muszę przyznać, że takie wyposażenie bardzo pasowałoby do mojego mieszkania, oczywiście mówię o wystroju. Zawsze zresztą byłam fanką drewnianych mebli, bo są ponadczasowe i eleganckie. A wy jakie macie zdanie? Lubicie czy nie?
elwiraa

Re: meble postarzane?

Post autor: elwiraa »

W sumie na takie meble jest teraz moda, ale jak komuś się nie podobają. To też można odświeżyć je i zyskać całkiem nowy ich wygląd. A
odnowa mebli wcale nie jest taka trudna, możecie przykładowo farby kupić firmy Altax i do tego odpowiednie narzędzia pracy, i można działać.

barek globus warszawa
aluti

Re: meble postarzane?

Post autor: aluti »

Jeśli mam być szczera, to mam dość moich własnych rozwiązań i tego, co nam odpowiada i pasuje. Dlatego ja mam wrażenie, że naprawdę lepiej będzie sprawdzić sobie opcje takie jak malwoanie mebli. To oszczędność, a malować lubię, to czemu nie. No i czym pomalować meble z laminatu mnie ciekawi. Wiecie coś?
misiaa

Re: meble postarzane?

Post autor: misiaa »

A co przykładowo myślicie o propozycjach firmy Kornelo Meble ? Tak pytam, ponieważ szukam narożnik z funkcją spania szary i zastanawiam się nad tym czy nie dokonać właśnie u nich zakupu? Właśnie wyposażam mój salon, a ten narożnik wygląda naprawdę na komfortowy.
supermama

Re: meble postarzane?

Post autor: supermama »

Jak powinno się wybierać coś odpowiedniego do domu, jak na przykład komfort dywany warszawa ? Nie mam dywanu, a tak sobie pomyślałam, że w sumie byłby to ładny, funkcjonalny wydatek. Zdecydowanie mi się to podoba, dlatego może warto o tym powiedzieć ? Jaki macie w ogóle styl ?
lunera

Re: meble postarzane?

Post autor: lunera »

Najbardziej lubię meble skandynawskie, pasują mi do stylu domu i takie mam zamiar sobie zamówić. Boję się jednak ich montażu dlatego ekipę monterską tego typu https://montiermebli.pl chcę zamówić od razu po zakupie
ODPOWIEDZ