Polecany adwokat

Prowadzisz firmę, a może zamierzasz dopiero rozpocząć własną działalność? Pytaj, doradzaj i dziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Awatar użytkownika
Gracjana_60
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 13:04

Polecany adwokat

Post autor: Gracjana_60 »

Potrzebuję namiary na dobrego, rzetelnego adwokata, który będzie w stanie zająć się pomocą prawną naszego przedsiębiorstwa, potrzebujemy stałej współpracy, wsparcia, doradztwa. A może adwokat od prawa gospodarczego Julia Kowalik jest godna polecenia? Wiem, że ma kancelarię w naszej okolicy, dlatego postanowiłam dopytać tutaj o konkrety.
kryśkaa

Re: Polecany adwokat

Post autor: kryśkaa »

Interesuje mnie dobry, sprawdzony prawnik rozwody wrocław. I tutaj mam do was pytanie - do kogo polecacie się zgłosić? Bo ja w sumie w sieci znalazłam adwokat Agnieszka Duży i tak w sumie zastanawiam się nad tym, czy do niej się nie zgłosić? Co wy na to? Czy ktoś z was może współpracował już z nią?

k2 agencja
heartmea

Re: Polecany adwokat

Post autor: heartmea »

Mam dość problemów, żeby jeszcze szukać czegoś takiego. I ja mam świadomość, że warto znaleźć coś konkretnego i ja to jednak Wam podpowiem, że dla mnie sporym rozwiązaniem będzie adwokat bielsko biała . Znam jego możliwości i wiem, że mogę mu zaufać.
majkaa

Re: Polecany adwokat

Post autor: majkaa »

W dużej mierze mam problemy egzystencjalne i nie wiem, czy poradzę sobie z najróżniejszymi problemami finansowymi. No i mam też kogoś, kto nade mną wisi i nie wiem, jak sobie z tym po prostu poradzić. Dlatego jestem pewna, że warto będzie sprawdzić sobie konieczne możliwości. I kancelaria mmf może nam tu pomóc.
ODPOWIEDZ