Stres

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
Kasandra
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 18:10

Stres

Post autor: Kasandra »

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby poradzić sobie z codziennym stresem? Sama nie wiem już co robić, ostatnio trochę spraw mi się nałożyło, żyję w ciągłym biegu, nie dosypiam i ewidentnie potrzebuję jakiegoś wsparcia. Dobre opinie słyszałam na temat produktów konopnych i planuję kupić sobie jakiś dobrej jakości olej cbd, mozecie mi jakiś polecić?

dewocjonalia religijne
Amiraq

Re: Stres

Post autor: Amiraq »

Kwestia suplementów na stres to bardzo szeroki temat, pod tym hasłem kryją się bardzo różne produkty, część z nich nie musi mieć jakiegoś super pozytywnego wpływu, ale część z nich to produkty naturalne, działające bardzo dobrze, ale nie zarejestrowane jako produkt leczniczy czyli lek apteczny, często są to produkty naturalne, nieskalane big pharmą :D
Jako przykład mogę polecić olejek cbd Medigold 10%, dla mnie jest świetny w bardzo dobrej cenie, jest produktem pozwalającym mi normalnie funkcjonować, a był z tym często problem, szczególnie gdy był stresujący czas w pracy
ODPOWIEDZ