Zapach na prezent?

Rozmowy na temat życia codziennego, wymienianie się doświadczeniami, radami i wskazówkami. Pisz, o czym tylko chcesz.
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 11:40

Zapach na prezent?

Post autor: sydonia »

Witajcie forumowicze :)
Co sądzicie o wręczaniu perfum w ramach prezentu? Według mnie sprawdza się to tylko wtedy, kiedy faktycznie choć trochę znamy gust osoby, którą chcemy obdarować. Mnie zdarza się czasem, że kupuję zestawy perfum dla najbliższych. Wy też?
calineczkaa

Re: Zapach na prezent?

Post autor: calineczkaa »

A może warto byłoby postawić na coś jeszcze innego? Bo też z tymi zapachami różnie bywa itd. Chociażby ja planuję wykupić wizytę w studio tatuażu https://www.skytattoo.net/ mojemu facetowi, bo marzy o dziarce. Na pewno będzie mile zaskoczony takim prezentem...
Blacko

Re: Zapach na prezent?

Post autor: Blacko »

Wybierając prezent, staram się zawsze zaskoczyć obdarowywaną osobę. Dlatego z wielką radością odkryłem sklep, który oferuje szeroki wybór nietuzinkowych upominków. Na stronie https://pomysloweprezenty.pl/ można znaleźć mnóstwo inspirujących propozycji, od zabawnych gadżetów po eleganckie dodatki. Dzięki temu, nawet jeśli zostawisz zakupy na ostatnią chwilę, masz pewność, że znajdziesz coś oryginalnego.
wieczystaprzysiega

Re: Zapach na prezent?

Post autor: wieczystaprzysiega »

Jakie macie pomysły, jeśli chodzi na przykład o sensowne działanie i jeśli mogę, to po prostu pytam Was, jak to ma działać. Na pewno sprawdzam sobie miejsce takie jak Na Pamiątki, bo tam są świetne pomysły na prezent na dzień babci , ale jednak chętnie poznam opinie innych. Dla mnie najważniejsze, żebyśmy wspólnie o tym pomówili.
kajkaa

Re: Zapach na prezent?

Post autor: kajkaa »

Ale zaraz zaraz, co dokładnie chcecie kupić ;)? Bo zapach dla siebie , czy zapachy do domu?
W końcu jedna i druga opcja może być dobra na prezent... Ja przykładowo znalazłam teraz taką firmę, jak Perfumy Loris - gdzie można kupić w sumie i coś dla siebie, i coś do domu. Może tam coś wpadnie wam w oko.
ODPOWIEDZ