Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Poznałeś ostatnio jakąś firmę i chcesz o niej coś napisać? W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię.
Grzymisław

Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: Grzymisław »

Firma godna polecenia.
doria

Re: Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: doria »

Dobrze że polecasz bo dotąd nie słyszałam o niej. Bardziej interesują mnie osiedla budowane przez duże, znane firmy takie jak Atal, bo słyszałam że można im zaufać i bezpiecznie kupić mieszkanie na wet na osiedlu na etapie budowy
oczywik

Re: Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: oczywik »

Jak dla mnie naprawdę dużym problemem na budowie jest szukanie odpowiednich rozwiązań. I dlatego pod tym kątem polecam sprawdzać możliwości wynajmu. I na przykład szalunki do wykopów wynajem macie dostępny. No wiecie, może nie dla każdego to będzie idealne rozwiązanie, ale dla wielu osób owszem.
bluuam

Re: Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: bluuam »

U mnie standardowe rozwiązanie będzie pasowało do zakresu działania, ale jak już sobie to na spokojnie znajdziemy, to jestem pewna, że też będziemy mogli sobie naprawdę to znaleźć. A mianowicie silnik elektryczny do pompy wody jest mi potrzebny. Jak Wam się wydaje, gdzie go znajdę i w jakiej cenie? Jak to ogólnie dopasować?
serkiza

Re: Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: serkiza »

Rzeczywiście większe zaufanie ma się do deweloperów działających na większą skalę i mającymi już pewne realizacje na koncie. W przypadku gdybyście byli zainteresowani mieszkaniami na śląsku to takiego dewelopera mogę wskazać https://www.osiedla-sogo.pl/smolec , on ma naprawdę ciekawe propozycje.
dużalattea

Re: Tanie Mieszkanie Sp. z o.o.

Post autor: dużalattea »

U mnie największym dylematem jest to, że można kupić sobie wyjątkowy dom, ale nie w kosmicznej cenie. I jak na razie sporo rzeczy tak naprawdę potrzebuję, ale prawdę mówiąc, ten dom jest dla mnie najważniejszy. Dlatego sprawdzam, czy luksusowe apartamenty mazury są w moim zasięgu.
ODPOWIEDZ