Przeprowadzka

Wątek bez tabu. Rozmawiamy na temat wrażliwych spraw, radzimy się w skomplikowanych kwestiach. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Boguchwała1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2021, 2:37

Przeprowadzka

Post autor: Boguchwała1990 »

Hej wszystkim. Trochę w ostatnim czasie pokomplikowało mi się życie, sytuacja rodzinna i w związku z tym planuję przeprowadzkę za granicę. W grę wchodzi Anglia, prawdopodobnie Londyn lub jego bliskie okolice, bo mieszka tam sporo moich znajomych, a to plus już na wstępie. Szukam firmy, która ogarnęłaby mi transport do Londynu, zarówno moich rzeczy, jak i mnie samej:P
leda

Re: Przeprowadzka

Post autor: leda »

ok a krajowe przeprowadzki też realizują? zależy mi na jakiejś firmie z polecenia bo nie wiadomo na kogo trafię jak wezmę z ogłoszenia, polecicie? :) :)
kowalska

Re: Przeprowadzka

Post autor: kowalska »

Wiadomo że podczas przeprowadzki przydają się różne sprawdzone i mocne opakowania, takie jak worki czy kartony do przeprowadzki . Ja na waszym miejscu już dawno bym je sobie zamówiła w sklepie Pakolandia.
Alek 02

Re: Przeprowadzka

Post autor: Alek 02 »

Cześć wszystkim! Przeprowadzam się i zastanawiam się, jak najlepiej przechowywać i transportować zimowe opony. Czy worki foliowe na opony https://workipak.pl/worki-na-opony są odpowiednie do tego celu? Chętnie poznam wasze sugestie i doświadczenia!
ODPOWIEDZ