Strona 1 z 1

Reklama firmy

: 09 lis 2021, 13:33
autor: mavile
Cina pisze: 31 paź 2021, 0:15 Proszę o szczerą opinie - rozszerzam swoją działalność o sprzedaż chust i bandan z indywidualnym projektem zamawawiającego. Wiem, że to również pomocny gadżet przy covid19, aby zasłonić twarz. Czy Waszym zdaniem warto rozporomować indywidualne znakowanie poprzez rozdanie chust za darmo z logo mojej firmy?
To jakoś tam może pomóc, ale moim zdaniem najlepiej zadaniem zajmie się odpowiedni specjalista. Wcale nie trzeba szukać specjalnie, wiem, nawet, że ta agencja reklamowa Lubin https://www.raval.pl/ może pomóc. Nie, żebym nie wierzyła w to, że się uda z tymi reklamówkami, ale jednak co fachowiec, to fachowiec.

Re: Reklama firmy

: 24 lis 2021, 9:57
autor: żabka
Ciężko sobie obecnie wyobrazić dobrze prosperującą firmę, która się nie reklamuje w żaden sposób. Nie wspomnę już o firmie, która dopiero stawia na rynku swojej pierwsze kroki. Obecnie konkurencja jest tak ogromna, że trzeba zadbać o swoją widoczność. Szczególnie ważna w mojej opinii oczywiście jest reklama w sieci. Chociażby z tego materiału poradnikowego https://piotrpolok.pl/marketing-interne ... nwestowac/ można dowiedzieć się sporo na ten temat. Taka wiedza zdecydowanie może się przydać.