Wnętrza

Jak stworzyć garderobę w niewielkim mieszkaniu?

• Zakładki: 12


Kiedyś garderoba kojarzyła się z przestronnym pomieszczeniem, typowym dla luksusowych willi. Jednak przy odpowiednim zagospodarowaniu przestrzeni, stworzenie garderoby możliwe jest nawet w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu. Wielkość garderoby musi być dopasowana do wielkości pomieszczenia, w którym będzie się znajdować. Najlepszym rozwiązaniem będzie wydzielenie przestrzeni z sypialni, lub z gabinetu. 

Drzwi przesuwne do garderoby – dopasuj przestrzeń do siebie 

Żeby zyskać garderobę, nie trzeba mieć na nią przeznaczonego osobnego pomieszczenia. Wystarczy w wybranym pomieszczeniu zamontować drzwi przesuwne, za pomocą których wydzielisz odpowiednią ilość przestrzeni. Za przesuwnymi drzwiami garderoby możecie ukryć dowolną konfigurację regałów, wieszaków i półek. Drzwi osadzone są na solidnych profilach, co zapewnia płynne i lekkie przesuwanie drzwi. Taka garderoba będzie dokładnie dopasowana do Twoich wymagań!

Dopasować możesz także wygląd drzwi przesuwnych do garderoby. Do wyboru są różnego rodzaju wypełnienia – płyty laminowane, szkło lakierowane lacobele, lustra. Możliwe jest także zamówienie drzwi przesuwnych na wymiar z wybraną grafiką. Stwórz garderobę w wybranym przez siebie stylu! 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Indeco

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
24 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *