Wnętrza

Poznaj łączony system drzwi do szafy wnękowej od Indeco

• Zakładki: 18


Cenisz zalety drzwi przesuwnych i uchylnych do szafy wnękowej? Nie wiesz, które wybrać? Na szczęście nie musisz rezygnować z żadnych! Poznaj nowoczesne rozwiązanie o wysokiej funkcjonalności oferowane przez firmę Indeco. Zdecyduj, czy odpowiada Twoim potrzebom i pozwoli Ci korzystać z szafy szybko, wygodnie, komfortowo.

Drzwi do szafy wnękowej: przesuwne i uchylne

Każdy rodzaj drzwi do szafy wnękowej ma inne zalety. Tradycyjne drzwi uchylne zapewniają dostęp do całego wnętrza szafy w jednym momencie, co jest bardzo ważne m.in. w przypadku trzymania we wnęce sprzętów i przedmiotów dużego gabarytu. Z kolei drzwiczki przesuwne nie potrzebują dodatkowego miejsca na otwarcie, więc świetnie sprawdzają się w małych i wąskich pomieszczeniach. Poziom ich funkcjonalności może podnieść lustro zamontowane na froncie. Aby skorzystać ze wszystkich zalet, połącz drzwi obu typów w jednej szafie wnękowej. Pamiętaj jednak, że musisz zamontować co najmniej dwa skrzydła przesuwne i dowolną liczbę uchylnych.

Gdzie sprawdzi się łączony system drzwi do szafy wnękowej?

Szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi od Indeco sprawdzi się w każdej przestrzeni. Jeśli jest to szafa w przedpokoju lub garderoba w sypialni, za drzwiami przesuwnymi schowasz kurtki i płaszcze, sukienki i suknie, deskę do prasowania. Za drzwiami uchylnymi możesz zamontować system półek i szuflad.

Szafa wnękowa z łączonym systemem drzwi szczególnie polecana jest do przestrzeni trudnych, np. ze skośnym sufitem lub nierówną podłogą. Na odcinku z prostopadłymi sufitem i podłogą zainstalujesz drzwi przesuwne, a pod skośnym sufitem umieścisz drzwi uchylne.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
134 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *