samodzielna budowa ogrodzenia

O naszych czterech ścianach, remontach, dekorowaniu wnętrz. Pisz śmiało, jeśli potrzebujesz rady.
Awatar użytkownika
Hilary
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2023, 10:16

samodzielna budowa ogrodzenia

Post autor: Hilary »

Witam, czy znacie się może na budowie ogrodzenia? Mam niewielki ogródek i chciałbym go ogrodzić samodzielnie. Wiem, że to nie jest zadanie łatwe, ale jestem gotowy do podjęcia wyzwania.
Mam już pomysł, jak to zrobić, ale nie jestem pewien, czy będzie działać. Chciałbym zbudować ogrodzenie z siatki i podmurówki betonowej. Wiem, że podmurówka betonowa jest trwała i stabilna, ale nie wiem, jak ją zamontować. Czy ktoś mógłby mi pomóc i doradzić, jak to zrobić?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.
dżuarini

Re: samodzielna budowa ogrodzenia

Post autor: dżuarini »

Ja nie znam się na rozwiązaniach ekologicznych, ale coraz częściej sprawdzam najróżniejsze kwestie i dla mnie na pewno rzeczową sprawą będzie wentylacja zdecentralizowana , ale nie wiem, jak to się zakłada. Macie dla mnie formy jakiś rozwiązań? Ja to sobie naprawdę ciekawie rozwiązać chcę.
modulia

Re: samodzielna budowa ogrodzenia

Post autor: modulia »

Właśnie się zastanawiam nad tym. W końcu na stronie https://dreammobilhouse.pl/ mam właśnie ciekawe projekty i nie wiem, jak taki domek ewentualnie zabudować. Może warto to jakoś omówić? Jak Wam się wydaje? Właśnie z poniższej pracowni mam pomysł, a co dalej, to już nie wiem.

MG Domy sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: +48 500 200 660, mail: [email protected]

pobierz gry na androida
ODPOWIEDZ