leki robione w aptece

Chcesz dodać post niezwiązany z kategoriami tematycznymi? Zrób to tutaj.
mrusia

leki robione w aptece

Post autor: mrusia »

jestem ciekawa waszego zdania na temat leków robionych w aptece? wiem, że coraz mniej aptek ma taką opcję, na pewno w DOZ można je zrobić, nie kosztują dużo i mają fajne składy
dariia

Re: leki robione w aptece

Post autor: dariia »

W dozie bez problemu realizują recepty na leki recepturowe, mają do tego odpowiednie zaplecze. Najczęściej już następnego dnia mam lek do odbioru, a na dodatek nie płace za nie majątku.
Ajka

Re: leki robione w aptece

Post autor: Ajka »

Też korzystam z tej możliwości w dozie. Fajnie, że realizują jeszcze recepty na leki recepturowe, dodam, że nawet krople do oczu. Podobno DOZ ma nowocześnie wyposażone zaplecze do wykonywania takich produktów.
katrina

Re: leki robione w aptece

Post autor: katrina »

to fakt, ja zawsze u nich zamawiam leki recepturowe, jak mam akurat receptę. Szybko i bez problemu je wykonują, a na dodatek wychodzą całkiem niedrogo.
modliszka

Re: leki robione w aptece

Post autor: modliszka »

To jest najważniejsze- aby leki były pozbawione wszelkich szkodliwości. Aby były sprawdzone, dobre jakościowo i bezpieczne. Dlatego warto też wiedzieć, jak funkcjonuje przykładowo gmp laboratorium? Jak działa dobra praktyka produkcyjna? Warto sprawdzić sobie na stronie eubioco.eu.
ODPOWIEDZ