Budowa

Jak wybudować dom o powierzchni do 150 m2 w kilka miesięcy?

• Zakładki: 33


Czas budowy w znacznym stopniu przekłada się na koszty całościowe inwestycji. Każdy kolejny dzień, to konieczność opłacenia ekipy budowlanej, specjalistycznych maszyn, a także opóźnia czas przeprowadzki do nowego lokum (często oznacza to konieczność wynajmu mieszkania i opłacania dodatkowego czynszu). A gdyby tak na wybudowanie domu było potrzebnych zaledwie kilka miesięcy? Nie mówimy tu o domku letniskowym, ale pełnowymiarowym domu o powierzchni nawet do 150 m2. Takie rozwiązanie dostępne jest już na wyciągnięcie ręki – są nim domy modułowe. 

Czym charakteryzują się domy modułowe?

Domy modułowe wykonane są w technologii drewnianej i dostarczane są w gotowych elementach (modułach) na teren budowy. W przypadku, gdy dom ma zostać wybudowany w miejscu, do którego dojazd jest utrudniony, istnieje możliwość wybudowania domu w systemie kanadyjskim. Dom modułowy do 150 m2 to opcja całoroczna – tak jak domy budowane klasycznymi metodami. 

Na czym polega budowa domu modułowego? Wszystko zaczyna się od wyboru projektu – wiele ciekawych propozycji nowoczesnych domów modułowych znajdziesz na domkimarysia.com. Co najważniejsze, to każdy z projektów można poddać modyfikacjom, tak by spełniał Twoje wymagania i oczekiwania. Następnie w hali produkcyjnej wykonywane są moduły, z których będzie składał się dom. Ściany zewnętrzne są gotowe do osadzenia ich na fundamentach, ponieważ mają zamontowane nawet okna! Co najważniejsze, inwestor nie musi się o nic martwić o formalności, a także wykonanie fundamentów czy wybór dachu – wszystkim zajmują się fachowcy. Tak powinno wyglądać nowoczesne budowanie!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
20 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *