Budowa

Ogrodzenia z siatki – poznajcie ich zalety

• Zakładki: 283


Wybór ogrodzenia nie jest łatwy. Szczególnie problematyczna sytuacja występuje wtedy gdy ma się ograniczone fundusze. Na szczęście można znaleźć tanie i niezawodne ogrodzenia. Tutaj polecamy Wam ogrodzenia z siatki.

Ogrodzenia z siatki – co warto wybrać?

Ogrodzenia z siatki są tanie. Sprawdzą się do grodzenia posesji. Możecie za ich pomocą ogrodzić dom, działkę, teren budowy, czy też teren firmowy. Choć ich cena jest bardzo przystępna, to nie trzeba wcale obawiać się o ich jakość. Wystarczy tylko zdecydować się na siatki, które zostały ocynkowane i w ten sposób są odporne na korodowanie. Alternatywą dla nich są siatki, które dodatkowo posiadają powłokę PCV. Takie modele są też odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego. Przy wyborze zwróćcie jeszcze uwagę na średnicę drutu. Najlepiej wybierać modele o średnicy 3,1 mm czy też 3,6 mm bądź 3,8 mm. Są one stosunkowo trwałe, ale i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Do wyboru są różne kolory. W ten sposób można dobrać je do aranżacji ogrodu czy też po prostu koloru tynku. Dla miłośników surowości polecamy siatki w kolorze grafitowym czy czarnym, a dla miłośników klasyki sprawdzą się te w kolorze zielonym czy brązowym. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć o tym, że ogrodzenie z siatki jest bardzo proste w montażu. Można go wykonać samodzielnie i przy tym nie trzeba posiadać żadnych specjalistycznych narzędzi. 

Jeszcze tańsze siatki, czyli siatki leśne 

Wyobraźcie sobie, że można zdecydować się na jeszcze tańsze siatki. Tu mamy na myśli siatki leśne. Szczególnie dobrze sprawdzają się one do ogrodzenia działki budowlanej. Można traktować je jako ogrodzenie tymczasowe. Oczywiście można wykorzystać je do ogrodzenia szkółki drzew. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producentem ogrodzeń.       

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
44 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *