Budowa

Praktyczna i nowoczesna mata ogrodzeniowa

• Zakładki: 30


Maty ogrodzeniowe zapewniają użytkowników prywatność, chronią przed słońcem i wiatrem. Można zakładać je na płoty, furtki czy balustrady i w każdym przypadku będą spełniać swoje zadanie. Każe miejsce, w którym znajdzie się  mata ogrodzeniowa, wygląda atrakcyjniej. Podnosi się estetyka tarasu i posesji, a domownicy czują się bardziej komfortowo. Do wyboru są różne rodzaje mat, które dobierzesz do konkretnej aranżacji i kolorystyki obejścia. Jeśli więc poszukujesz łatwych w montażu osłon na płot, maty sprawdzą się idealnie.

Mata ogrodzeniowa – rodzaje i zastosowanie

Pojedyncze maty ogrodzeniowe wykonane  z tworzywa sztucznego PCV (polichlorek winylu) można łączyć ze sobą w jedna spojoną całość. Niewielkim nakładem pracy i za pomocą nieskomplikowanych technik montażowych i narzędzi. Jeśli potrzebujesz praktycznej i estetycznej przesłonki do osłonięcia roślin ogrodowych, wybierz matę cieniującą z rolki. Ochroni je przed dużym nasłonecznieniem i wiatrem, który mógłby uszkodzić młode pędy. Natomiast, gdy chcesz uzyskać kameralny kącik do do odpoczynku, najlepsza będzie szczelna mata imitująca płotek. Dostępne są jeszcze maty podobne do różnych roślin,. np. gałęzi sosny czy bluszczu. To idealny element dekoracyjny do każdego ogrodu i tarasu.

Dlaczego warto kupić matę ogrodzeniową?

Maty na ogrodzenia są produktami trwałymi i odpornymi na działanie czynników atmosferycznych. Masz do wyboru różnorodne produkty, które mają atrakcyjne kolory i faktury. Maty sprzedawane są w kilku wymiarach, dlatego dopasujesz je do konkretnej realizacji i do aktualnych potrzeb. To produkty, które nie zrujnują Twojego budżetu, a wyglądają niezwykle stylowo i modnie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL – producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
42 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *