Kuchnia

Jaki zestaw garnków sprawdzi się w kuchni w stylu glamour? Poznaj opinię firmy Gerlach

• Zakładki: 25


Nowoczesność, luksus, elegancja i dużo blasku (światła) – tak w kilku słowach można opisać styl glamour. Jeśli zdecydowałeś się na stworzenie rozświetlonej kuchni, która nie boi się przepychu, musisz zadbać o to, by zestaw garnków i wszelkie akcesoria kuchenne stały się elementem wzmacniającym styl, dodającym przestrzeni szyku. Oczywiście nie można zapominać o funkcjonalności.

Jak wybrać idealny zestaw garnków do kuchni w stylu glamour?

Poszukując idealnego zestawu garnków do kuchni w stylu glamour czy też modern glam, przede wszystkim musisz skupić się na ich wyglądzie. Ma być elegancko i „jakby luksusowo”, jak mówiła Barbara Wolańska, bohaterka kultowego filmu Kogel-mogel. Dobrym pomysłem jest zakup garnków ze stali nierdzewnej, szkła hartowanego lub miedzi. Stal nierdzewna 18/10 jest trwała, odporna na korozję i łatwa w czyszczeniu. Szkło prezentuje się niezwykle dostojnie, a ponadto nie wchodzi w reakcje z żywnością, jest antyalergiczne oraz wykazuje odporność na wysokie i niskie temperatury. Miedź jest bardzo trwała, ma designerski wygląd i znakomicie przewodzi ciepło. Niestety wymaga regularnego polerowania, aby zachować swój połysk. Garnki powinny mieć połyskujące elementy, takie jak chromowane uchwyty lub dekoracyjne detale. Ważne jest również, aby były odpowiednio duże i miały takie akcesoria jak pokrywki i sitka do gotowania. Wybierając idealny zestaw garnków do kuchni w stylu glamour, musisz upewnić się, że współpracują one z rodzajem kuchenki, który posiadasz.

Zestaw garnków Gerlach – sprawdzony pewniak od renomowanego producenta

Szukają produktu o pięknym wzornictwie, który zachowuje pełną funkcjonalność i jest 100% bezpieczny w użytkowaniu, zaufaj niezmiennej od 260 lat jakości, którą sygnuje marka Gerlach. Zestaw garnków od renomowanego producenta nie tylko doda uroku twojej kuchni, ale i posłuży ci przez długie lata. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10, czyli zawierającej 18% chromu i 10% niklu, mogą być używane na płycie indukcyjnej, w zmywarce, a także w piekarniku, o ile wybrany zestaw nie ma rączek z tworzyw sztucznych. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *