Łazienka

Umywalki na wymiar – umywalka szyta na miarę z Danolit

• Zakładki: 23


Duże i małe, nowoczesne i klasyczne – w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze. Czy wiesz, jakie możliwości daje Ci umywalka na zamówienie? Nie tylko wanny i meble łazienkowe możesz zamówić na wymiar. Producent umywalek Danolit stworzy dla Ciebie wymarzoną umywalkę według Twojego indywidualnego projektu. Sprawdź, jak możesz spersonalizować umywalki łazienkowe do swoich potrzeb.

Umywalka na zamówienie – każdy detal zależy od Ciebie

Kiedy zamawiasz umywalkę na wymiar, masz wpływ na coś więcej, niż tylko rozmiar umywalki. Sam wybierasz elementy, takie jak kształt i grubość blatu – tradycyjne blaty, blat z zaokrąglonymi bokami i więcej. To od Ciebie zależy też, jak będzie wyglądała misa umywalki. Możesz wybrać nie tylko rozmiar, ale też kształt i umiejscowienie misy. Jeżeli chcesz, możesz też postawić na dwie albo trzy misy na jednym blacie.

Rzecz jasna do Ciebie należy również wybór koloru i to z całej palety barw. Klasyczne biele możesz zastąpić grafitem, beżem, brązem albo szarością. Wolisz wykończenie w macie czy elegancki połysk? To wszystko możesz zamówić zgodnie ze swoim gustem i preferencjami. Chcesz zamontować w blacie dodatkowy otwór na dozownik na mydło? Pojemnik na chusteczki? Niestandardowy otwór na baterię? Nie ma problemu! Umywalki na zamówienie to cały wachlarz możliwości personalizacji.

W ofercie sklepów online nie możesz znaleźć idealnej umywalki do mieszkania? Szukasz czegoś w nietypowych wymiarach lub oryginalnym kształcie? Zamów umywalkę na wymiar prosto od producenta!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
44 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *